با وجود اينکه بيشتر کاربران اينترنت از مرورگر ويندوز يا اينترنت اکسپلورر استفاده می کنند ولی اين مرورگر هنوز کامل نيست .به عنوان مثال باز شدن صفحات وب در پنجره های مجزا باعث شلوغی صفحه و سردرگمی کاربر می شود و يا تنظيمات پروکسی در آن وقتگير و مشکل است . جهت حل مشکلات اينترنت اکسپلورر، مرورگرهای بسياری بر پايه آن  ساخته شده اند و سعی در تکميل آن داشته اند . بدون شک برای استفاده کاربر ايرانی با توجه به مشکلاتی که برای ديدن صفحات فيلتر شده  توسط مخابرات وجود دارد مرور گر TouchNet  بهترين گزينه است . اين مرورگر با وجود حجم کم خود سرعت و امکانات منحصر به فردی دارد:

1- چنانچه از منوی Tools اين برنامه Multi-proxy   و سپس گزينه Update Proxy List  را برگزينيد برنامه بصورت خودکار آخرين پروکسیهای واقعی و فعال را دانلود میکند و در همان منو قرار میدهد . ليست ارائه شده به شما شامل دهها پروکسی فعال خواهد بود که البته از لحاظ بازدهی و سرعت با هم متفاوتند و شما تنها با کليک کردن بر آنها و فعال ساختنشان براحتی خواهيد توانست بهترينشان را انتخاب کرده و با آسودگی به گشت و گذار در اينترنت بپردازيد. بدين ترتيب پشت هيچ فيلتری نخواهيد ماند و IP اصلي شما درهيچ نظرخواهی يا ايميلی باقی نمی‌ماند. جهت فعال و غير فعال کردن پروکسي انتخاب شده همچنين مي توانيد بر روي کلاه سياه کوچک پايين صفحه  دو بار کليک کنيد.

2- اگر از همان منو بالا گزينه Auto-Change Camouflages (Multi-Proxy) را برگزينيد آدرس IP شما هر شش ثانيه يکبار عوض خواهد شد و شما کاملا در اينترنت نامرئي و غيرقابل شناسايي مي شويد وبه هر سايتی که برويد رد پآيی از شما باقی نخواهد ماند.

3- با انتخاب گزينه Goto از منوی Tools ، شما به اطلاعات بسيار با ارزشی از يک سايت دست پيدا خواهيد کرد . به عنوان مثال Whois  صاحب سايت را به شما معرفی می کند و يا با Way Back Machine  شما به آرشيو اينترنت دست خواهيد يافت و قادر خواهيد بود روند تغييرات سايت را در سالهای گذشته ببينيد. مثلا مطمئنا برای شما جالب خواهد بود که ببينيد سايت ياهو يا گوگل و يا حتی سايت فارسی گويا در آغاز به چه شکل بوده اند!

3- شما می توانيد بر خلاف اينترنت اکسپلورر هر چند صفحه وب که می خواهيد در يک صفحه واحد باز کنيد و با کليک کردن بر دکمه دسترسی سريع هر صفحه به مطالعه آن بپردازيد که اين باعث افزايش سرعت مرورگر و کاهش اتلاف وقت شما خواهد شد.

4- مرور گر TouchNet  به صورت هوشمند ازباز شدن پنجره های مزاحم تبليغاتی جلوگيری می کند.

5- با انتخاب گزينه Cleaner >Clean All از منوی Tools می توانيد در پايان کار با اينترنت، تمامی رد پاهای خودتان راکه بر اثر اتصال به اينترنت در رايانه شما ايجاد شده اند کاملا پاک نماييد.

6- يکی از ويژگيهای اين مرورگر اين است که اگر به هر دليل مثلا بدليل هنگ کردن سيستمتان مرورگر بسته شود تمام صفحات مرور شده ، بار ديگر قابل بازيابی خواهند بود.

7- با استفاده از منوی Translate شما می توانيد صفحات اينترنتی را از هر زبان به انگليسی و برعکس ترجمه کند.همچنين با منوی Speak  شما می توانيد فرمان دهيد تا مرورگر صفحه مورد نظر را برای شما بخواند.

8- دراين مرورگر تمام موتورهای جستجو يکجا پيش روی شما هستند و شما می توانيد مستقيما نتيجه جستجوی خود را بدون مراجعه اوليه به سايت آن مشاهده نماييد.

9- شما مي توانيد با زدن  Ctrl+q در مواقع ضروري مرورگرتان را پنهان کنيد و با تکرار آن مجددا به حالت عادي برگردانيد.
 
10- اين مرورگر امکانات بسيار ديگري همچون نشان دادن IP سايت، آناليزسايت و نشان دادن کوکي صفحه وب ، پينگ کردن سايت و همانند اينها را به شما ارائه مي دهد .
  

برای دانلود کلیک کنید

ابحال نرم افزارهای مبدل فايل های صوتی ( Converter ) گوناگونی عرضه شده و تعداد قابل توجهی از اونها هم در اينجا معرفی شدند و شايد اين مسئله باعث بشه که معرفی برنامه هايی ازfd اين دست غير ضروری بنظر برسه . اما يک نرم افزار بسيار خوب باعث شده که بر خلاف ميلم عمل کرده و اونو در اينجا معرفی کنم .
Acoustica Audio Converter Pro يک نرم افزار بسيار عالی و در عين حال ساده ای است که قادره  فايلهای صوتی با فرمتهای  MP3, WAV, WMA, CDA & OGG را تنها با يک راست کليک به همديگه تبديل کنه . اين نرم افزار دارای يک موتور بسيار عالی و پرکيفيت 32 بيتی مبدل است که نه تنها باعث ميشه که فايلهای اصلی برای تبديل شدن در بالاترين کيفيت خود قرار بگيرن بلکه فايلهای تبديلی خروجی نيز دارای کيفيت بسيار عالی ای باشند . اين نرم افزار دارای يک audio CD ripper يکپارچه نيز هست که تنها با يک راست کليک بر روی تراک های صوتی، اونها را به فرمتهای WAV, MP3, OGG or WMA درمياره .
تبديل فايل های گوناگون به يکديگه بشرح ذيل :
MP3 -> WAV, MP3 -> WMA, MP3 -> OGG         
CDA -> MP3, CDA -> WMA, CDA -> OGG
WAV -> MP3, WAV -> OGG, WAV -> WMA
OGG -> MP3, OGG -> WMA, OGG -> WAV

دانلود کنید با حجم 2.21 مگابایت


اگر ظاهر ويندوز و مخصوصا ظاهر ساده ي پوشه ها برايتان تكراري شده است و دوست داريدتصویر تغييري در اين شكل ظاهري آنها ايجاد نماييد , نرم افزار Lovely Folders اين امكان را به شما ميدهد .

Folders Lovely محصولي از شركت LovelySoft , به شما كمك مي كند كه پوشه هايتان را به گونه اي متفاوت و بسيار دوست داشتني در آوريد. شما قادر هستيد هر آيكون زيبايي را كه مايليد از بين صد ها آیکون زيباي درون برنام و يا آيكونهاي زيبايي كه شما در هاردتان داريد را براي پوشه مورد نظر انتخاب نماييد. علاوه بر انتخاب آيكون براي پوشه ها ,این برنامه به شما امكانم تغيير Background پوشه ي مورد نظر را نيز ميدهد , بلي به اين ترتيب هر پوشه ي درون هارد شما يك آيكون زيباي مجزا و يك تصويري Background زيباي مجزا (مانند آنچه در پس زمينه ي Desktop است ) را داراست ! از آيكون هاي تمامي منابع و فايلهاي اجراي و فرمتهاي (EXE, DLL, CPL, SCR, OCX ) قادر به خارج كردن و برداشتن آيكون است . تواناييي Update آيكونها و چند زبانه بودن , آساني نصب و استفاده ي نرم افزار پشتيباني آيكون با سايز هاي مختلف از ويگژي هاي ديگر اين محصول مي باشد .

کنید با حجم 1.54 مگابایت

تصویری از محیط برنامه

کرک برنامه

 

 

 


نرم افزار Spy Emergency  یکی از بهترین نرم افزارهایی است که می تواند از رایانه شما محافظت کند . این نرم افزار یک ضد جاسوس قدرتمند است که می تواند با بستهسرعت بالا و کاملا مطمئن برنامه های جاسوسی و همه نوع فایل های مخرب را از روی کامپیوتر شما پاک کند . این نرم افزار ویندوز شما را در برابر صد ها نوع مزاحم مختلف محافظت می کند و دارای سیستم به روز رسانی اتوماتیک و بسیار ساده ای است بدین شکل که وقتی اتصال شما به اینترنت برقرار باشد و برنامه را اجرا نمایید قبل از اجرا تمام فایل های مورد نیاز خود را بروز می کند و همیشه آخرین و به روزترین نسخه نرم افزار در اختیار شما قرار می گیرد .

 

دانلود کنید با حجم 6.88 مگابایت

تصویری از محیط برنامه


امروز قصد معرفی دانلود منجری رو دارم که از هر نظر از   Flash get , DAP , HiDownload خیلی بهتر است .bahman

قابلیت هایی که این نرم افزار دارد را در هیچ یک از نرم افزار های ذکر شده و دیگر دانلود منجرها نمی توانید بیابید.

این نرم افزار Net Transport  نام دارد .

روش کار با این نرم افزار به طور خلاصه به شرح زیر است :

دانلود فایل جدید : برای وارد کردن لینک یک برنامه و دانلود آن باید پس از نصب و اجرای برنامه از منوی Job  بر روی گزینه New Download  کلیک نمایید . حال پنجره ای برای شما باز می شود که در آن باید لینک دانلود ، دایرکتوری ذخیره فایل دانلود شده ، تعداد تقسیمات مربوطه برای فایل در حال دانلود و جزییات دیگر را تعیین نمایید و بر روی گزینه OK  کلیک کنید .

جزییات مربوط به فایل های دانلود شده : با انتخاب فایل مربوطه و استفاده از منوی Job  یا انجام راست کلیک بر روی فایل مربوطه می توانید به جزییات بیشتری از آن دسترسی داشته باشید که برخی از آنان عبارتند از :

حذف فایل مربوطه ، مشاهده جزییات لینک آن ، شروع یا متوقف کردن عملیات دانلود یک یا تمامی فایل ها ، حرکت دادن فایل مربوطه در بین لیست فایل ها به بالا و پایین و مرتب کردن آن ها ، باز کردن فایل مربوطه یا دوباره دانلود کردن آن .

بخش تنظیمات این برنامه : مهمترین بخش برنامه بخش تنظیمات آن است که با استفاده از گزینه Option  در منوی Tools  قابل مشاهده است . در این بخش شما می توانید محل پیش فرض ذخیره فایل ها ، تعداد دانلود همزمان فایل ها ، نحوه نمایش جزییات فایل دانلود شده ، فرمت های مورد نظر برای دانلود توسط این برنامه و تنظیمات بسیار زیاد دیگری را مشخص نمایید .

دانلود موزیک های آنلاین : یکی از منحصر به فرد ترین قابلیت های این نرم افزار که آن را از بقیه متمایز می سازد ، دانلود موزیک های آنلاین است که شما هم حتما باید به طور آنلاین به آن ها گوش دهید .

این نرم افزار لینک هایی از نوع (Microsoft Media Services) MMS و            (Real-Time Streaming Protocol ) RTSP را نیز دانلود نمایید و با استفاده از این قابلیت شما به راحتی می توانید موزیک های که می بایست به صورت آنلاین به آن ها گوش دهید دانلود کنید و در حالت آفلاین به آن ها گوش دهید .

دانلود کنید با حجم 1.6 مگابایت

نوشته شده توسط توحید در ساعت 23:35 | لینک  |